Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють приватні клієнти, організації, виробники. Дана послуга затребувана в Україні. Якісні перевезення вантажів створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна оформити замовлення на перевезення багажів будь-якого призначення, розмірів та обсягу. Наша фірма забезпечуємо високу якість робіт, результативність та приємні розцінки.

Послуги нашої фірми

Наша транспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний досвід в ​​організації вантажних транспортувань. Ми забезпечуємо цілість перевезених предметів, виробів, багажів. Наш офіс розташовується у Києві, перевезення багажів виконується по столиці України, а також в інші міста держави.

У нашій організації функціонують грамотні вантажники, шофери, експедитори. Це спеціалісти, які мають великий досвід в області доставки вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної потужності. Дане допомагає оптимізувати витрати замовника. Доставка вантажіввиконується на привабливих ситуаціях:

 • Замовити міські та міжміські перевезення вантажів можна за економічними цінами.
 • Використовуються нові автотранспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На цьому сайті перевезення вантажів можна купити транспортування багажів різного типу у зручний час. Замовлення приймаються у режимі 24/7.
 • Окрім водія з особистим вантажним авто у Києві у нашій компанії можна оформити замовлення тару, компонування та розбирання, розвантаження та підйом на поверх.
 • При проведенні автоперевезення вантажу використовуємо персональний спосіб. Підбирається оптимальний маршрут авто транспортування, логістика точно продумується.
 • Вартість сервісу транспортування фіксована, не |змінюється у ході виконання замовлення.

В числі онлайн-проектів перевезення вантажів цей проект гранично просто змальовує функцію доставки, розцінки та параметри. Задумавши доставити багаж з невеликими витратами, наш спеціаліст допоможе замовити відповідний тип автотранспорту. Попутна транспортування зменшує вартість перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на вигідних умовах. Крім цінностей, виробів автотранспортний засіб може провезти також клієнтів. Зазвичай близько з водієм залишається 2 місця. Це дозволяє супроводжувати багаж. У нашій компанії можливо замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних транспортувань нашої команди розрізняється поруч переваг:

 • Вантаж. таксі подається за вказаним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід можливо для 2 клієнтів. Коли найняти команду вантажників, то для пасажира виділяється одне містечко.
 • Таксі перевезення вантажів може переміщати невеликі багажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Розрахунок ціни виробляється по протяжності, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим періодом.

У нашій компанії можна замовити на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо речі та пасажирів з аеропорту або вокзалу, під час переїзду, обладнання з супермаркетів та будівельних магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Для того, щоб завезти речі на нове місцезнаходження, потрібна складна організація переїзду . Наша організація має значний навичку у цій частини. Ми здійснимо недорого офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Наша фірма виробляємо переїзди за повним циклом у режимі 24/7. Наша компанія ручається, що всі рухоме майно будуть ретельно завантажені в транспортний засіб. У період транспортування майна у Києві та інших містах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, безпечне перевезення. У нас присутнє все необхідне, щоб перевезти офіс, магазин, промисловий об’єкт. Можна замовити заміський або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за збереження цінностей, техніки приймає наша компанія. Також можливо замовити переїзд в інше мегаполіс.

Під час здійсненні транспортування майна у Києві наша компанія використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Ще у нашій службі переїзду є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні перевезення вантажів по Україні

Попутні перевезення дозволяють поліпшити витрати замовника. У нашій компанії можливо замовити перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, ціна яких виявиться придатною для споживача. Автотранспорт, який транспортує речі, продукти стане заїжджати попутно до декілька мегаполісів. Це значно знижує ціну послуги для споживача.

У нашій компанії можливо зарезервувати вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти країни. Ми відправимо різні типи продуктів, майно, цінні речі, за винятком небезпечних та нелегальних. Наші співробітники організуємо транспортування в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні перевезення можна зарезервувати для наступних речей:

 • будівельні матеріали;
 • обладнання;
 • металеві конструкції, конструкції з сталі;
 • персональні речі;
 • предмети меблів, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • продовольство;
 • багато іншого.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші мегаполіси здійснюються дуже швидко. Вартість залежить від виду та обсягу багажу, віддаленості місця призначення, тяжкості завдань з завантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з популярних сервісних послуг у великих мегаполісах стала авто перевезення. Логістика продумується з обліком багажу, автотранспортної розв’язки, надійності та ряду інших причин. По будьякому адресі виконується швидка транспортування будівельного матеріалу, електроніки, меблів та інших товарів.

Як наприклад, можна зарезервувати доставку з Епіцентру або іншого супермаркету у зручний вам час. Немає потреби довгий час очекувати, для того, щоб перевезти морозильник або пральну машину. В різний район міста придбання будуть доставлені у короткі строки. У нашій компанії точно також можна зарезервувати перевезення нестандартних вантажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування меблів, влаштуємо перевезення персональних речей, сейфів, спорядження. Розцінка безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • маса та розмір предмета;
 • термін виконання заявки;
 • наявність додаткових характеристик у товару (ніжний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • протяжність;
 • особисті вимоги замовника;
 • використання інших заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Рахунок моменту виконання роботи починається з часу прибуття автотранспортного засобу на об’єкт, де здійснюється завантаження. У нас є значний досвід вантажоперевезення тендітних, швидко псуються продуктів, меблів, скляних та дзеркальних предметів. Наша фірма даємо гарантію на, що майно будуть доставлені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні перевезення

Часом перемістити персональні речі або купівлі потрібно за кордон України. У цьому випадку організовується міжнародне перевезення вантажів. Приготування передбачає ретельного планування маршруту, складання потрібних свідоцтв. У нас можна замовити міжнародні вантажоперевезення в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми приймаємо замовлення від приватних та юридичних осіб.

При організації міжнародних перевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави потрібно приготувати товарну фактуру. Наші співробітники можуть добре упакувати майно, цінні речі. Всі об’єкти міцно фіксуються у кузові автотранспорту. Це гарантує безпеку ТМЦ споживача. У процесі організації міжнародних перевезень до Угорщини або іншої держави можна оформити замовлення наступні автомашини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних перевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш експерт по телефону. Менеджер бере до уваги характеристики, обсяг вантажу, специфіки маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, транспортуванні різноманітних цінностей, особистих речей замовляють сервісні послуги вантажників. Співробітники нашої компанії мають значний досвід у проведенні таких робіт. Це допомагає уникнути деяких похибок. Вантажник не тільки застосовує фізіологічну силу, а й розглядає правильність захоплення, транспортування об’єктів. Зазвичай експертам доводиться використовувати вантажопідйомну апаратуру, пілотаж якої аналогічно передбачає належних навичок та навичків.

У нашій компанії можливо зарезервувати сервіс вантажників у Києві та інших мегаполісах України. У разі ми надішлемо на адресу складських робітників, такелажників, які грамотно занурять і звантажать габаритні, негабаритні багажі, вироби, правильно зафіксують системи, інші матеріальні цінності у фургоні. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших містах організують такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та оргтехніки по зонах;
 • паковка;
 • демонтаж та монтаж меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті також можна придбати навантажувально-розвантажувальні роботи у Києві та інших містечках. Ми здійснимо замовлення будь-який труднощі. На нашому сайті можна замовити послуги робітників з навантаження у Києві відразу або на встановлений час. Оплата розраховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для найму фахівців для переїзду квартири, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного сміття. Наші співробітники мають хорошу підготовку, проходять відповіднінавчання. Це допомагає нам реалізовувати запитання будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед транспортуванням товарно-матеріальних цінностей та індивідуальних предметів їх рекомендується упакувати. Це дуже зменшує можливість їх псування. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень запобігає площини від подряпин, бруду, забруднення, впливу рідкості та інших негативних впливів.

Важливо пакувати окремі компоненти або конструкцію цілком. Особисті речі при переїзді рекомендується упаковувати у картонні коробки для вантажоперевезень. Зсередини може враховуватися особливий компонент, закриває продукти та речі від механічних впливів. При необхідності наші співробітники запечатають ТМЦ у відповідності з справжніми стандартами.

Наша фірма рекомендуємо обов’язково пакувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, товари з тканинною та суконною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Якщо вже вантаж нестандартний, ми готові запропонувати відповідні матеріали. У нас можливо оформити замовлення на упаковку в Києві наступне:

 • Картон для транспортувань. Це дешевий, але міцний матеріал, який виготовляється начебто куточків, коробок. Картон стійкий до перевантажень, міцний та універсальний. Коробки з цього сировини можливо встановлювати одну на іншу. Здебільшого в тари з картону укладають посуд, невеликі побутові речі та техніку, елементи екстер’єру, одяг, іграшки, книги і т.д.
 • Ящики з товстого гофрокартону або дерева застосовують при транспортуванні крихких виробів, зокрема, предметів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а також чутливої до пульсацій обладнання. Така тара прорахована на серйозні напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Вид матеріалу використовується для тендітних виробів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково запобігає ТМЦ від розривів при транспортуванні у ящиках або без них.
 • Стрейч-плівки для пакетування виробів. Застосовується для захисту побутової техніки, елементів екстер’єру. Матеріал застосовується для загортання кухонного посуду, оргтехніки та інших елементів різного обсягу.

Ми надамо матеріали для пакетування незначних і великих конструкцій, предметів. Всі наші консультанти допоможуть вибрати ідеальний спосіб.

Транспортування сміття

В результаті будівництва або ремонту залишається немало сміття та відходів. Це демонтована обробка та конструкції, використані пакети від матеріалів і т. д. Щоб швидко прибрати майданчик, замовляйте у компанії транспортування будівельного сміття у Києві або інших населених пунктах України. Слід пам’ятати, що викидати дані відходи у звичайні сміттєві контейнери не можна.

Наша фірма виконає транспортування будівельного сміття та відходів на призначений для подібного полігон. У нас можна замовити разову послугу або укласти договір на постійній основі. Наша фірма не вивозимо побутові відходи та сміття, автомобільні шини. Наша фірма надаємо вигідну вартість транспортування будівельного сміття. Зверніться до наших менеджерів, щоб задати питання, оформити заявку.