Який водонагрівач вибрати? Проточний або накопичувальний?

Який водонагрівач вибратиВодонагрівачі існують двох типів, і відрізняються друг від друга по способу нагрівання води: проточний і накопичувальний, а так само за вартістю, яка залежить від деяких технічних показників.

Проточні водонагрівачі

Обладнання проточного водонагрівача порівняно просте. Вода нагрівається в ньому, проходячи через нагрівальний елемент — ТЕН. Електроенергія споживається цим водонагрівачем лише в той час, коли Ви користуєтеся гарячою водою. Головна перевага проточного водонагрівача в тому, що не доводитися чекати, поки нагріється вода. При його включенні із крана відразу ж надходить гаряча вода. Ще вони компактні й легкі.

Мінус цього типу — велика потужність, тому проточні водонагрівачі повинні бути підключені до спеціального кабелю. Максимальна температура, яку можуть дати проточні водонагрівачі звичайно не вище 60 градусів. Але для прийняття душу або миття посуду цього вистачає. Проточні водонагрівачі оснащуються реле протоку води. При цьому, якщо тиск води опускається нижче 0,7 атм, те нагрівач відключається.

Накопичувальні водонагрівачі

Цей тип водонагрівачів обладнаний ємністю для води об’ємом до 200л. Електроенергію вони витрачають більш ощадливо, ніж проточні. 

З недоліків приладу треба відзначити велику вагу. Для закріплення цього водонагрівача на стіні у ванній кімнаті, буде потрібно додатково зміцнити стіну. Накопичувальні водонагрівачі здатні нагрівати воду до 80 градусів, але процес цей тривалий.

У сучасних накопичувальних водонагрівачах внутрішня поверхня має покриття для захисту сталевого бака від корозії. Це суттєво збільшує термін служби водонагрівача й зберігає чистоту води. Це покриття буває скляно-фарфорове або синтетичним емалевим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*