Вибираємо акумулятор з максимальною відповідальністю

Вибираємо акумуляторАкумулятор – це одна з дуже важливих частин кожного автомобіля . Від нього залежить, до якого ступеню гарним стане пуск двигуна. Також усій системі запалювання потрібний відмінний акумулятор. Якою б якісною не була б ця частина авто, згодом її слід поміняти на іншу . Як здійснити вибір правильно ? На якість електроліту, а, отже й на дію акумулятора, впливає температура повітря . У тому випадку, коли температура різко опускається, то електроліт загустіває, що не кращим чином відбивається на його здатності надходити в пори пластин. Це веде до зменшення швидкості реакції й різкому зменшенню часу видачі акумулятором струму, потрібного для запуску двигуна.

Тим, хто проживає в місцевості з холодним кліматом, слід поставити в машину акумуляторну батарею більшої місткості приблизно на 10 Ампер-годин, ніж вимагають інструкції. Якщо машина буде експлуатуватися на бездоріжжі, то акумулятор автомобільний буде випробовувати постійні вібрації . Через це буде відбуватися вихід активної маси із пластин, що, у свою чергу, збільшить ризик появи короткого замикання, що виникне через зменшення обсягу ємності. Тут бажано застосовувати акумуляторну батарею із закрученими в сепаратор-конверт однополярними пластинами. Природно, це не абсолютна панацея від короткого замикання, але максимально знизить ризик. Якщо власник машини повинен часто виконувати запуски стартером, то акумулятор буде поступово розряджатися, не встигаючи нагромадити енергію.

Зрозуміло, що акумуляторній батареї вкрай бажана додаткова підзарядка, інакше ємність стане увесь час зменшуватися . І все-таки не увесь час існує можливість зробити підзарядку. Бажано заздалегідь подбати й придбати акумулятор, що не обслуговується, має мінімальний саморозряд і конверт-сепаратор, який виготовлений з поліетилену. У будь-яких ситуаціях чудовим варіантом буде вибір акумуляторної батареї Medalist. Під цією назвою продаються кальцієві акумулятори, що не обслуговуються. Ці акумуляторні батареї добре показують себе в холодну пору року й влітку. І якщо акумулятор за назвою Medalist стане лежати на складі місяців 10, його легко використовувати, не виконуючи підзарядку. Через використання виготовлювачами запатентованого складу електроліту, зношування пластин зовсім не трапляється. Ця технологія Ca/Ca із включенням Ag, яка дозволяє в кілька раз збільшити потужність акумуляторної батареї.

Проводяться такі акумуляторні батареї на новітньому устаткуванні, що пояснює їхня відмінна якість. Не можна не сказати, що акумулятори Medalist можна придбати з гарантією на 36 місяців. Не потрібно шкодувати грошей і заощаджувати на акумуляторній батареї. У цьому випадку вигідніше віддати перевагу якості, а не більш прийнятній вартості . Така покупка стане гарантією того, що акумуляторна батарея завжди буде справно працювати, а значить і настрій власника авто в будь-який день буде найкращим .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*