Магнітоли в машину

Сьогодні ми поговоримо про те, як же купити магнітолу в машину й при цьому залишитися  задоволеним на всі 100%.

Купуємо магнітолу для автоМузика, куди ж ми без неї? Сьогодні будь-який автомобіль має бути оснащений музичною технікою. Базовий комплект, це авто магнітола й колонки. Як же так, машину вибираємо ми, а право вибору музичної системи нас позбавляють виробники. Так, звичайно стандартна магнітола може цілком задовольняти наші потреби. Але кожний з нас у таємниці бажає поставити авто-магнітолу класом вище.

Якими ж критеріями необхідно керуватися при виборі магнітоли? Ну перше це число форматів відео й аудіо відтворення в ній, їх типи. (Звичайно касетні магнітоли ми не беремо до уваги, тому що вони стають зовсім не актуальними.) Так само потужність, кількість каналів, кількість входів/виходів, тюнер. Mp 3-декодер у магнітолі дуже потрібна річ. За допомогою нього на диску розміщається величезна кількість Ваших улюблених композицій.

Ще бувають DVD авто-магнітоли з моніторами. Ви оціните можливість смитися фільми сидячи в довгій пробці. А якщо ви не збираєтесь стояти в пробках, то вам не обійтися без цієї маленької але дуже потрібної деталі, яка називається «антишок». Ця деталь допомагає безперервно слухати музику стрибаючи по вибоях і нерівних дорогах. Вид панелі відіграє далеко не останню роль. При виборі панельки головна ця зручність користування й зовнішній вигляд. Майже завжди при всіх інших рівних технічних показниках перевага віддається більш зручній і гарній магнітолі. І не важливо, що експерти вважають ту або іншу панель ергономічною. У першу чергу важлива ваша думка і ваша зручність.

Поцікавтеся перед покупкою про можливість регулювати підсвічування. Занадто яскраве буде засліплювати вас ночами. Найкращими авто-магнітолами вважаються магнітоли Pioneer, Sony, магнітоли Alpine…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*