Магнітоли в машину

Сьогодні ми поговоримо про те, як же купити магнітолу в машину й при цьому залишитися  задоволеним на всі 100%.

Купуємо магнітолу для автоМузика, куди ж ми без неї? Сьогодні будь-який автомобіль має бути оснащений музичною технікою. Базовий комплект, це авто магнітола й колонки. Як же так, машину вибираємо ми, а право вибору музичної системи нас позбавляють виробники. Так, звичайно стандартна магнітола може цілком задовольняти наші потреби. Але кожний з нас у таємниці бажає поставити авто-магнітолу класом вище.

Якими ж критеріями необхідно керуватися при виборі магнітоли? Ну перше це число форматів відео й аудіо відтворення в ній, їх типи. (Звичайно касетні магнітоли ми не беремо до уваги, тому що вони стають зовсім не актуальними.) Так само потужність, кількість каналів, кількість входів/виходів, тюнер. Mp 3-декодер у магнітолі дуже потрібна річ. За допомогою нього на диску розміщається величезна кількість Ваших улюблених композицій.

Ще бувають DVD авто-магнітоли з моніторами. Ви оціните можливість смитися фільми сидячи в довгій пробці. А якщо ви не збираєтесь стояти в пробках, то вам не обійтися без цієї маленької але дуже потрібної деталі, яка називається «антишок». Ця деталь допомагає безперервно слухати музику стрибаючи по вибоях і нерівних дорогах. Вид панелі відіграє далеко не останню роль. При виборі панельки головна ця зручність користування й зовнішній вигляд. Майже завжди при всіх інших рівних технічних показниках перевага віддається більш зручній і гарній магнітолі. І не важливо, що експерти вважають ту або іншу панель ергономічною. У першу чергу важлива ваша думка і ваша зручність.

Поцікавтеся перед покупкою про можливість регулювати підсвічування. Занадто яскраве буде засліплювати вас ночами. Найкращими авто-магнітолами вважаються магнітоли Pioneer, Sony, магнітоли Alpine…

Вибираємо акумулятор з максимальною відповідальністю

Вибираємо акумуляторАкумулятор – це одна з дуже важливих частин кожного автомобіля . Від нього залежить, до якого ступеню гарним стане пуск двигуна. Також усій системі запалювання потрібний відмінний акумулятор. Якою б якісною не була б ця частина авто, згодом її слід поміняти на іншу . Як здійснити вибір правильно ? На якість електроліту, а, отже й на дію акумулятора, впливає температура повітря . У тому випадку, коли температура різко опускається, то електроліт загустіває, що не кращим чином відбивається на його здатності надходити в пори пластин. Це веде до зменшення швидкості реакції й різкому зменшенню часу видачі акумулятором струму, потрібного для запуску двигуна.

Тим, хто проживає в місцевості з холодним кліматом, слід поставити в машину акумуляторну батарею більшої місткості приблизно на 10 Ампер-годин, ніж вимагають інструкції. Якщо машина буде експлуатуватися на бездоріжжі, то акумулятор автомобільний буде випробовувати постійні вібрації . Через це буде відбуватися вихід активної маси із пластин, що, у свою чергу, збільшить ризик появи короткого замикання, що виникне через зменшення обсягу ємності. Тут бажано застосовувати акумуляторну батарею із закрученими в сепаратор-конверт однополярними пластинами. Природно, це не абсолютна панацея від короткого замикання, але максимально знизить ризик. Якщо власник машини повинен часто виконувати запуски стартером, то акумулятор буде поступово розряджатися, не встигаючи нагромадити енергію.

Зрозуміло, що акумуляторній батареї вкрай бажана додаткова підзарядка, інакше ємність стане увесь час зменшуватися . І все-таки не увесь час існує можливість зробити підзарядку. Бажано заздалегідь подбати й придбати акумулятор, що не обслуговується, має мінімальний саморозряд і конверт-сепаратор, який виготовлений з поліетилену. У будь-яких ситуаціях чудовим варіантом буде вибір акумуляторної батареї Medalist. Під цією назвою продаються кальцієві акумулятори, що не обслуговуються. Ці акумуляторні батареї добре показують себе в холодну пору року й влітку. І якщо акумулятор за назвою Medalist стане лежати на складі місяців 10, його легко використовувати, не виконуючи підзарядку. Через використання виготовлювачами запатентованого складу електроліту, зношування пластин зовсім не трапляється. Ця технологія Ca/Ca із включенням Ag, яка дозволяє в кілька раз збільшити потужність акумуляторної батареї.

Проводяться такі акумуляторні батареї на новітньому устаткуванні, що пояснює їхня відмінна якість. Не можна не сказати, що акумулятори Medalist можна придбати з гарантією на 36 місяців. Не потрібно шкодувати грошей і заощаджувати на акумуляторній батареї. У цьому випадку вигідніше віддати перевагу якості, а не більш прийнятній вартості . Така покупка стане гарантією того, що акумуляторна батарея завжди буде справно працювати, а значить і настрій власника авто в будь-який день буде найкращим .