Як правильно вибрати басейн

При доборі басейну необхідно звернути увагу на три основні моменти, які впливають на його зовнішній вигляд, вартість і строки виготовлення.

Вид басейну і його місце розташування

Насамперед, слід визначити, яким буде басейн, і де він буде розміщений.

По конструктивних особливостях виділяються:

Збірні басейни для дачі, котеджу, заміського будинку:

Збірний басейн являє собою конструктор і збирається зі спеціального набору комплектуючих. Корпус зроблений зі сталевого аркуша, який добре тримає форму і має дуже міцну конструкцію. Збірний басейн може встановлюватися як на поверхні ґрунту, так і заглиблюватися в землю. Вартість — відносно невелика.

Монолітні басейни для дачі, котеджу, заміського будинку:

Монолітний, основа (чаша) виливається з бетону, тому установка займає більше часу. Форми басейнів (форми чаш): круглий, прямокутний, овальний, «вісімка», і будь-який іншої. Перед будівництвом необхідне проектування басейнів.

Місце розташування басейну. Басейни можуть бути відкриті або перебувати в приміщенні.

 

Відкритий басейн гарний тільки влітку. А для російських умов, тим хто бажає насолоджуватися плескотом хвиль цілий рік, доведеться обладнати спеціальне приміщення або скористатися спеціальним пластиковим павільйоном.

Крім того, басейн можна розмістити в будинку в будь-якому приміщенні, що підходить. Наприклад, часто монтують басейн у підвалі будинку.

Обробка

Басейн може бути оброблений різними матеріалами, від вибору якого залежить його краса й привабливість.

Мозаїка. Різнобарвні відтінки й невеликі розміри цього матеріалу дозволяють створювати зображення будь-якої складності й краси. Працювати з подібною обробкою непросто, вона вимагає тривалої кропіткої праці. Але зате такий басейн уважається найбільш міцним, надійним і гарним. Мозаїка — це самий складний і дорогий вид обробки.

Керамічна плитка. Одна з найпоширеніших різновидів облицювання. Завдяки сучасним технологіям, вона не піддана впливу, як сонячних променів, так і хлорованої води. Басейн із добре покладеною керамічною плиткою, і з ретельно обробленими водонепроникною мастикою швами й стиками, прослужить не одне десятиліття. Обробка плиткою простіше й коштує дешевше, ніж мозаїка.

ПВХ-Плівка. Це покриття найпростіше при установці, і найдешевше. Ним покривають дно й стіни басейну за допомогою спеціального водостійкого клею й зварювання. Плівка покрита спеціальним захисним шаром, що не пропускає ультрафіолетові промені, завдяки чому обробка практично не вигорає на сонці й довго зберігає свій первісний вид.

Устаткування для басейнів

Крім «чаші» необхідний монтаж ряду спеціального устаткування. Частина цього устаткування — обов’язкове, а якесь — допоміжне, для того щоб урізноманітити відпочинок і дозвілля.

Обов’язкове устаткування для басейнів : устаткування для циркуляції води, для підігріву й для фільтрації.

Допоміжне устаткування : сходи, гірки, водоспади, устаткування для освітлення, масажний душ.

Устаткування призначене для створення комфортних і безпечних умов при замкненому обігу води в басейні. Устаткування містить у собі: фільтрувальні установки, накопичувальні баки, підігрівачі води, устаткування для чищення, підводні прожектори, сходи, водні атракціони, устаткування для знезаражування води.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*