Вибираємо кулер для води додому

Кулер для води Ще кілька років тому ми навіть і не знали що таке кулер для води. Хіба що, іноді бачили з екранів телевізорів як у якомусь західному офісі людина підходить зі стаканчиком і наливає собі воду. Однак, іде час і багато речей із заходу з’являються вже й у наших будинках. Однією з таких речей є кулер для води.
Насправді придбання кулерів для води є не стільки модною тенденцією, а нинішніми потребами суспільства. Так, ще не дуже давно з наших кранів текла нормальна вода, яку можна було пити без побоювання для здоров’я. Про нинішню воду такого сказати не можна. Тому ми все частіше й частіше прибігаємо до використання бутильованої води. Усе більше фірм продають бутильовану воду. Усе більше й більше оголошень, що пропонують замовлення води в офіс або додому. І все частіше люди замовляють чисту воду, турбуючись про своє здоров’я й здоров’я своїх близьких.
Однак, пити воду з величезної сулії вкрай незручно, а якщо мова йде про дітей – те їм просто це не вдасться. Для зручного розливу води й купується кулер. Кулери бувають настільними й підлоговими. Основна їхня відмінність полягає в тому, що настільний кулер для води ставиться звичайно на яку-небудь підставку (стіл, стілець). Підлоговий же, розташовується на підлозі.

От кілька порад, які знадобляться Вам при покупці кулера додому:
По-перше, він повинен мало займати місця, тому що найчастіше кулер ставиться на кухні де й без цього багато побутової техніки. Тому купуйте настільний кулер.

По-друге, подумайте які функції в кулері вам потрібні. Типовими функціями для кулера для води є – охолодження й нагрівання води. У більш дорогих моделях є функції газації, озонування й т.п. Хоча, для будинку навряд чи Вам знадобиться щось більше ніж охолодження. Навіть нагрівання використовується вкрай рідко. Для цього є інші побутові прилади.

По-третє: чи потрібний Вам повноцінний кулер? Може Вам просто потрібний апарат для зручної подачі води? А функцій охолодження й нагрівання взагалі не потрібно? Тоді задумайтеся про покупку помпи для води. Вони бувають двох видів – електрична й механічна. Механічна помпа працює за принципом насоса й при натисканні видає порцію води. Електрична помпа працює від батарейок. Вартість помп на порядок нижче ніж кулерів для води, вони більш компактні й зручні. Тому, ще раз обміркуйте чи потрібні вам функції нагрівання й охолодження.

По-четверте: Де купувати кулер для води? Найкраще купувати в Інтернет-Магазинах. Це пояснюється тим, що в них набагато нижчі ціни ніж у звичайних магазинах, а кулери такі ж. Дуже часто вони самі безкоштовно доставляють прямо додому кулер. Тому робіть так – ідіть у магазин, шукайте потрібну модель, потім відкривайте браузер, завантажуйте пошукову систему й шукайте кулери в Інтернет-магазинах. На цьому ви заощадите від 10 до 40% від вартості кулера.

Сподіваємося, наші поради по покупці кулера допоможуть Вам. Пийте чисту воду, здоров’я Вам і Вашим близьким.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*