Як правильно вибрати сумку

Що для вас сумка? Зручна сітка, у яку можна завантажити багато продуктів? Або крихітний оксамитовий конвертик, у якому навіть пудрениця поміститься з труднощами?

Взагалі, сумка — це й те й інше. Такий собі функціональний аксесуар, до вибору якого треба підходити не тільки з розумом, але й з душею.

Для початку визначтесь, яка сумка вам необхідна.

У цілому, сумки підрозділяються на:

Ділові — виконані в темних тонах (чорні, коричневі, сірі), з дорогого якісного матеріалу, без яскравих і великих деталей. Сумки звичайно середнього й великого розміру, досить місткі.

Вечірні — сумки маленького й середнього розміру, яскравого забарвлення, з безліччю прикрас (блискітки, бісер, стрічки). Це може бути ридикюль або конверт.

Дорожні — великі або середні сумки, які можуть бути виконані як з якісної шкіри, пластику, так і з дешевої грубої тканини. Ваш вибір залежить від вашого матеріального становища й від того, що ви, власне кажучи, будете перевозити. У якості дорожньої сумки може виступати рюкзак, кейс, саквояж, валіза, спортивна сумка. Головне, щоб сумка була досить місткою, зі зручно розташованими кишенями й широкою лямкою (якщо така мається на увазі по стилю) для зручності. Також переконайтеся, що всі замки й блискавки в порядку, щоб не було неприємних сюрпризів посеред дороги. Можливо, перевагу варто віддати валізам із пластику, який не поріжуть ножем грабіжники.

Сумка

Молодіжні — найрізноманітніші сумки, із кнопками й заклепками, веселими пичками і яскравими кишенями. Сумка може бути як яскравого, так і непомітного кольору. Це може бути рюкзак, може бути баул, може бути сумочка незвичайної форми, наприклад, у формі автомобіля або крокодила.

Пляжні — більші місткі сумки з легкого матеріалу світлих або яскравих відтінків. Щоб можна було багато чого покласти, і це багато чого не розплавилося від жари.

Купуючи сумку, звертайте увагу, чи зможете ви її носити. Якщо ви офісний працівник, та ще змушені підкорятися дресс-коду, то салатова сумка з фіолетовим телепузиком буде виглядати, без сумніву, креативно, але навряд чи доречно. З іншого боку, якщо вам шістнадцять, це не означає, що тепер треба ходити із сумкою, по-звірячому порваної пазурами невідомої тварини в тринадцяти місцях, тому що це молодіжний стиль. І в шістнадцять років можна віддавати перевагу класиці.

Найголовніше, сумка повинна сполучатися з вашим убранням і вашим стилем у цілому. Дотепер працює правило «сумка й взуття повинні бути одного кольору». Але це дійсно класика. Притримуватись її не обов’язково. Ви цілком можете підібрати сумку, що гармоніює з одягом, але не співпадає по кольору із взуттям.

Якщо вибираєте ділову сумку, віддавайте перевагу містким сумкам зі зручними відділеннями для ділових паперів з натуральної шкіри. Можна вибрати сумочку і простішу зі шкірозамінника, тим більше що сьогодні вибір таких сумок дуже великий, і найчастіше зовні «підробку» важко відрізнити від оригіналу.

Натуральну шкіру можна відрізнити від ненатуральної по запаху (специфічному для шкіри), але сучасні шкірзами пахнуть так само, як натуральна шкіра. У ненатуральної шкіри на зрізі (якщо знайдете такий на сумці) видно тканинна основа. Відрізнити сумку з натуральної шкіри від підробок можна, якщо покласти на неї долоню. Шкіра поступово теплішає, шкірзамінник тільки воложить долоня, але тепла, на відміну від шкіри, не віддає.

Якщо ви все-таки зупинили свій вибір на сумочці з ненатуральної шкіри, будьте готові до того, що через холод шкірзамінник може потріскатися, а це, звичайно, не піде на користь вашому іміджу. З іншого боку, не десять же років сумку носити!

Яку б сумку ви не вибрали, вона повинна радувати вас не тільки своїм виглядом, але і якістю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*