Як правильно вибрати кухню

Кухня — одне з основних приміщень у будинку. На кухні ми готуємо їжу, на кухні обідаємо, на кухні вітаємо гостей. Облаштованість кухні, вибір кухонних меблів вимагають індивідуального підходу в кожному випадку. Кухонне приміщення будь-якого розміру можна обставити так, щоб на кухні час було проводити зручно й приємно. Перед тим, як купити кухонні меблі, важливо не просто точно зняти всі розміри приміщення й визначитися з стилем в інтер’єрі — важливо продумати ряд важливих моментів. Ваша кухня повинна бути ідеальною саме для вашої родини.

Що важливо врахувати при виборі кухні

Чи використовується кухня винятково для приготування їжі, або часто вона заміняє їдальню, вітальню? Чи використовуєте ви кухню як приміщення, де родина збирається разом для бесіди, для сімейних застіль; чи дивитеся ви телевізор, чи слухаєте ви музику на кухні; чи вітаєте там гостей? Як багато робочих поверхонь вам може знадобитися? Врахувати треба й висоту робочих столів — виходячи з росту хазяїв. Подумайте, чи необхідно штучне освітлення на кухні.

Треба врахувати, як багато продуктів зазвичай купується про запас і скільки посуду для зберігання продуктів (круп, консервів, овочів і так далі) може знадобитися на кухні. Від того, скільки людей займається приготуванням їжі, багато в чому залежить планування кухні. Кожна господарка знає, як незручно користуватися кухнею, якщо вона спроектована під іншу людину. Визначитеся, що із предметів побутової техніки ви будете використовувати на кухні. Що вам потрібно з побутової техніки, не призначеної для приготування їжі: пральна машина, телевізор, DVD-програвач, караоке? Які з побутових приладів переважніше вмонтувати в кухонні меблі?

Якщо у вашому будинку є тварини, то, можливо, на вашій кухні потрібно обладнати місце для їх годівлі.

 

Кухня

Колір вашої кухні

Продумайте колірну гаму на вашій кухні. На яку сторону світу виходять вікна з вашої кухні й наскільки інтенсивно освітлена кухня природнім сонячним світлом протягом дня? Для сонячної сторони можна підібрати більш холодні відтінки в інтер’єрі — вони створюють враження особливої чистоти й зорово розширюють простір. Слабко освітлені приміщення зігріють і пожвавлять теплі тони в інтер’єрі — вони створюють атмосферу неповторного затишку й гостинності. Багато залежить від вподобань хазяїв будинку. Різні колірні комбінації в інтер’єрі, продумані індивідуально для кожного приміщення, дозволять оптимально використовувати природнє світло й урахувати ваші особисті колірні пристрасті.

Приміщення кухні повинне бути зручним, чистим і світлим. Під час приготування їжі вам ніщо не повинно заважати, ви не повинні почувати себе сковано через незручне планування й зайвих предметів на кухні. Не допускається нависання над головою під час приготування їжі громіздких полиць, балок. Урахуйте розміщення на вашій кухні розеток, вентиляційних каналів, підвід водопроводу, а також нестандартні кути й виступи.

При уважному відношенню до потреб, стилю життя й перевагам членів родини, з кухонного приміщення будь-якого розміру й планування можна зробити світ домашнього тепла й затишку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*