Як правильно вибрати крем для тіла

Багато жінок ретельно доглядають за собою, щоб зморшки з’являлися якнайпізніше. Але, у гонитві за вічною молодістю, забувають про шкіру тіла, яка також потребує ретельного догляду.

Після прийняття ванни шкіру необхідно воложити. Зробити це можна за допомогою спеціального молочка для тіла. Можна вибрати крем для тіла, який практично підходить для будь-якої ділянки шкіри. Головне завдання крему для тіла — зволожити шкіру. Однак різні ділянки тіла вимагають вирішення різних завдань.

Крем для ніг повинен не стільки зволожити шкіру, скільки зм’якшити її. Крем для ніг повинен швидко усмоктуватися; до його складу входять ефірні масла, а також різні добавки, завдяки яким загоюються дрібні тріщинки й знімаються ороговілі частки шкіри.

Крем проти розтяжок не знищить вже наявні розтяжки (хоча зробить їх непомітнішими), але в якості профілактики він необхідний. Завдяки йому шкіра здобуває еластичність, а отже, здатність протистояти подальшим розтяганням.

Крем проти целюліту, як і крем проти розтяжок, скоріше профілактика, чим лікування. Завдяки йому шкіра підтягується, стає гладкою й пружною. Крем необхідний як допоміжний засіб боротьби із целюлітом (також з ним борються скраб, маска, масаж, фізичні вправи, дієта).

Крем для рук зволожує шкіру, загоює ранки, зміцнює нігті, охороняє шкіру від передчасного старіння. З віком на шкірі з’являються пігментні плями. Тому виробники випускають спеціальний крем для боротьби з пігментними плямами. Щоб руки довше залишалися молодими, необхідно займатися домашніми справами в рукавичках або хоча б користуватися спеціальним захисним кремом (утворюючим на шкірі плівку), який наноситься перед роботою.

Крем для зони декольте та грудей допомагає наситити шкіру вологою, щоб вона не стала в’ялою.

Крем для шиї також призначений для зволоження. Шкіра шиї дуже суха. Вона страждає не тільки від сухості, але й від тертя об шарфи й коміри. Для шиї можна використовувати як спеціальний крем, так і звичайний крем для лиця.

Таким чином, ви можете вибирати, чи запастися армією спеціальних засобів або одним універсальним. Будь-який ваш вибір принесе вашій шкірі більше користі, чим повна бездіяльність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*