Як правильно вибрати диван

У сучасний комплект м’яких меблів обов’язково входить диван. У магазинах продаються дивани різних виробників, різної конструкції та різної ціни.

На що треба звернути увагу при виборі дивана?

1. Насамперед визначитесь, де буде стояти диван і як буде використовуватися.

Бувають моделі з вбудованим маленьким столиком або барною стійкою, із вбудованими ящиками для зберігання білизни й постелі, з стільницями, що піднімаються, для проведення вечерь перед екраном телевізора або для виконання роботи вночі.
Диван
2. Якщо ви думаєте використовувати диван як спальне місце, то потрібний механізм трансформації.

Усього налічується більш десятка механізмів, але умовно їх можна розділити на три основні групи. «Книжка» — механізм, який висуває наполовину сидіння й відкидає спинку. «Розкладний» — механізм, який розкладається в спальне місце й перебуває під сидінням. «Висувний» — коли площина висувається з дивана, а різниця висоти з основною компенсується подушками.

Найбільш міцним вважається висувний механізм. Диван з таким механізмом трансформації найкраще купувати, якщо ви плануєте постійно розкривати диван. А якщо тільки іноді, то підійде будь який із зазначених вище механізмів. Перед тим, як купувати диван, не забудьте кілька раз розкласти його, щоб переконатися, що розкладний механізм добре працює.

3. Якщо ви купуєте диван для невеликої кімнати, зважте на те, що громіздка річ на погляд зменшує приміщення.

4. Якщо кімната, де буде стояти диван, світла, то й диван краще вибрати з світлою оббивкою. Так він буде краще виглядати.

5. Оббивкою для диванів можуть служити різноманітні тканини, натуральна або штучна шкіра. Самі дорогі дивани виготовлені з великих шарів натуральної добре виробленої шкіри (на один диван іде до 25 шкір). Менш дорогі — з шматків шкіри, і тоді на готовому виробі видно численні складки й замасковані шви.

У якості оббивки з натуральних тканин застосовуються льон, шовк, бавовна, вовна. Використовують синтетичні покриття диванів: флок, мікрофібра, жакард, гобелен та інші.

Дивани з оббивкою з жакарда та велюру дуже красиві, вони використовуються для парадних кімнат. При цьому треба враховувати, що велюр швидко витирається, тому диван з оббивкою з велюру краще ставити там, де буває мало гостей.

6. При виборі меблів не потрібно поспішати. Вам може сподобатися дизайн, стиль, колір дивана. Але не треба забувати про практичність, якість та комфортність меблів.

Коли ви купуєте диван, то обов’язково перевірте, чи зручно ним користуватися. На дивані повинно бути приємно сидіти, він не повинен давити під колінами, з нього не потрібно скачуватися або відчувати інші неприємні відчуття. Якщо це не так, то відкладіть покупку й шукайте інший диван.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*