Як правильно вибрати дезодорант

У сучасному світі панує влада ароматів. Неприємний запах, що надходить від вас, може вплинути на вашу кар’єру та особисте життя. Вибір парфумів або туалетної води може багато чого про вас сказати, але не менше скаже й вибір дезодоранту. Його аромат не так помітний, не так притягальний, але він може як урятувати вас у багатьох ситуаціях, так і, навпаки, сконфузити.

У магазинах представлено безліч дезодорантів, антиперспирантів та дезодорантів-антиперспирантів. Що є що?

Взагалі, дезодорант покликаний блокувати запах поту власним сильним свіжим ароматом. Він підходить вам, якщо ви не сильно потієте та не займаєтеся важкою фізичною працею або спортом. А якщо ні, то користі від нього мало.

Не забувайте, що сам по собі піт не пахне. Це коли за справу беруться бактерії і він починає розкладати, з’являється неприємний запах. Тому якщо так вийшло, що ви не змогли прийняти душ і змити піт, то спроби заглушити цей запах дезодорантом може найчастіше привести до зворотнього ефекту: запах поту змішується із запахом дезодоранту й, не дай боже, ви ще використовуєте туалетну воду. Коктейль, що вийшов, навряд чи буде приємний.

Антиперспирант регулює потовиділення. Що є безсумнівним плюсом для пітливих людей. Але є й мінус: він закупорює пори, не дає шкірі дихати, що може привести до неприємних наслідків — як мінімум роздратуванню. Тому необхідно дотримуватися гігієни й змивати антиперспирант з шкіри. До речі, і наносити антиперспирант, як і дезодорант, потрібно на чисту суху шкіру.

Дезодорант-антиперспирант не тільки регулює потовиділення, але й має приємний сильний запах. Сьогодні він найбільш ефективний і популярний.

Дезодоранти можуть бути представлені у вигляді спрею, кулькового дезодоранту, гелю, крему, присипки.

Спрей гарний при активному потовиділенню, при занятті спортом; кульковий дезодорант, гель і крем м’які, приємні, але якщо у вас підвищене потовиділення, то вони можуть виявитися для вас занадто слабкі. Можна використовувати й парфумовану тальку, вони добре усмоктують піт, але можуть залишати білі сліди на одязі.

Існують дезодоранти для ніг, але їх можна використовувати пару раз на тиждень, тому що вони практично повністю знищують бактеріальне середовище, що дуже шкідливо.

Надійний дезодорант із приємним запахом здатний зарядити вас бадьорістю на весь день, крім того, він виконує ще одну важливу функцію: вселяє впевненість у собі, а це — запорука успіху.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*